Циліндр для замка

У даній категорії немає товарів.


Головний і найсуттєвіший елемент двері, що впливає на збереження і зовнішній вигляд як в квартирі, так і в офісі або іншому приміщенні,  – це замок. Вибираючи двері, ми приділяємо замковому отвору не менше уваги, ніж дверний площині. Ключовим елементом є циліндр для замку. Серед інших назв цього елемента часто зустрічаються такі найменування, як «сердечник», «серцевина», «личинка» і «секрет» замку. 

Як вибрати циліндр?

На що в першу чергу слід звернути увагу при покупці, як пересічному покупцеві вибрати за параметрами «ціна-якість»? Перш ніж відповісти на ці питання, дайте визначення того, що таке циліндр для замку?

Механізм з циліндричної системою має низку переваг. Основна з них – компактні розміри і можливість замінити тільки серцевину без заміни решти конструкції. За більш ніж сто років свого існування така система стала найнадійнішою і зручною з усіх запірних показників.

Конструкція серцевини замка складається з пружних штифтів, пластин різного розміру, кульок. Для цієї конструкції використовуються плоскі ключики з зубами (насічками) на одній стороні – англійська, або виступи у вигляді точок – з лазерним візерунком або перфоровані.

При виборі кожен замовник керується власними потребами, яким повинен відповідати циліндр для замку – ергономічність, надійність, безпеку.

Залежно від способу замикання і сторін розрізняють такі типи личинок:

Розрізняються серцевини за наступними типами:

  1. З дисковим механізмом, як правило, має низький рівень секретності і відрізняється значною часткою неякісних або бракованих личинок, які не здатні працювати тривалий період. Пристрій з дисковим механізмом напівкруглий і має вигляд розпиленого уздовж круглого стержня.
  2. З хрестоподібним штифтом (піном), відрізняються маленьким розміром в розміщуються в трьох площинах циліндра. Виходячи з конструкції, можливо також і 4-х рядне розміщення пінів. Отвір і ключик – хрестоподібної форми. Цей тип також відрізняється не дуже високим рівнем безпеки при зломі, незручністю в експлуатації, матеріалом низької якості.
  3. З піновим пристроєм мають безліч різновидів і можуть містити електронний або магнітний елемент.

Особливості циліндрів

Залежно від розташування пінів і форми самого ключового знака, виділяють циліндри з так званим «англійським» і з перфорованим (дрібними зарубками лазером).

Замки, де встановлений англійський циліндр, мають більше шансів бути зламаними, так як містять низький рівень надійності. Способів злому існує безліч, найбільш поширені це відмичка або силовий метод.

У деяких виробників зустрічаються англійські личинки з максимальним захистом, посилені плаваючими магнітами, пинами з алмазної головкою і горизонтальними. Однак, подібні циліндри для замка можуть бути досить дорогими.

Більш високим ступенем захисту мають сердечники з лазерною насічкою, що мають високу стійкість до злому і надійніший рівень секретності. Дана структура також оснащена певним захистом від бампінга, розкриття відмичкою або виривання замку.

Перфоровані з лазерною насічкою мають поглиблення на ключі в формі лунок, по числу пінів в личинці.

Такі механізми мають додаткові рівні захисту – розташування телескопічних штифтів в кілька рядів, площин, додаткові виїмки (доріжки) на ключі, магнітах або електронних компонентах (наприклад, Mul-t-lock).

Вибираючи і замовляючи товар, покупець керується своїми уподобаннями в залежності від конкретної ситуації і вартості.

Переваги механізмів для замка

Зіставте пристрій і циліндр до нього з однакових якісних і цінових категорій. Це пов'язано з тим, що показники вартості та безпеки нівелюються не дуже якісного конструкцією.

Основними показниками, на які орієнтується споживач при виборі личинки замка, є:

Циліндр для замка має середню ціну і відповідає основним вимогам безпеки, якості та зручності використання.


Новини