Ковані замки

Виберіть підкатегорію

У даній категорії немає товарів.


Ковані замки врізні і циліндри

Кожна поважаюча себе людина хотіла б, щоб його будинок був його фортецею, і вонаспокійно ставився до збереження свого майна. Для цього достатньо придбати взломостойкий замок врізаний, і проблема буде вирішена!

Людину зустрічають по його одягу, а приміщення по зовнішньому вигляду двері. Навіть якщо ви виберете найдорожчу і ексклюзивну модель, замку немає - то і відповідний рівень захисту і безпеки відсутній. Замки врізні вважаються одними з кращих варіантів. Це запірний механізм, який врізається в дверний проріз: забезпечує високий рівень безпеки без зміни зовнішнього вигляду дверного полотна. Конструкція повинна бути міцною і захищеною від злому.

Інтернет-магазин Артдеко® пропонує широкий вибір врізних механізмів. Якщо ви не розумієте різниці між основними видами продукції, можете довіряти нашим фахівцям - вони розкажуть, чому визначають ту чи іншу модель, орієнтуючись на ваші побажання і наявний бюджет.

Як правильно вибрати замок

Кожен стикається з величезним вибором моделей з перевагами і недоліками, купуючи надійний замок. Щоб визначитися, який саме механізм встановити, потрібно проаналізувати асортимент і підібрати найбільш підходящий для вас варіант.

Врізні безпечні замки є одними з найпоширеніших і часто використовуваних. В основному застосовуються для вхідних дверних площин, встановлюючи їх усередині полотна. З урахуванням боку прорізу замки врізані діляться на два типи:

Якщо необхідно купити замок, щоб замінити старий, основним завданням буде визначитися з конструкцією, яка підходить під існуючі отвори. Для цього визначте, який тип блокування вам потрібен: основний або додатковий. Потім виміряйте бексет, довжину і ширину корпусу і планки. Якщо ви виберете замковий механізм для нових дверей, то покупка обмежена тільки потребами і доступним бюджетом.

Універсальний варіант для забезпечення найкращого рівня надійності: різні види

 продукції. В цьому випадку вартість врізного міцного замку може бути вище, але зате ви можете бути впевнені в безпеці свого будинку.

Вироби можуть бути встановлені під певний тип отвору, тому вони розрізняються залежно від передбачуваного використання: для металевих, дерев'яних, металопластикових, алюмінієвих або китайських полотен. Кожна дверна поверхня має свою міцність, ширину і властивості матеріалу, які слід враховувати при виборі.

 Циліндровий - підходить для вхідних структури дверей, а при втраті ключа досить просто замінити серцевину. Сувальдний - підходить для вхідних, гаражних і складських воріт. Двохключовий – універсальне рішення, так як поєднують циліндричний і сувальдний тип. Під ручку - підходить для міжкімнатних дверей, управляється тільки ручкою.

Переваги замків

Якщо віддавати перевагу і вибирати рівень безпеки, то надійніше навісних і накладних – замки врізні, тому користуються більшою популярністю. Встановлюються на дерев'яні та металеві двері, в багатоповерхових і приватних будинках, офісах і воротах. Специфіка установки всередині дверей не погіршує зовнішній вигляд, якісний замкова конструкція стійка до крадіжок, відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень і тривалим терміном експлуатації. Блокування вхідних дверей підбирається за принципом надійності, тому як повинна бути перешкодою для проникнення злодіїв у будинок, а механізм закривання міжкімнатних отворів обирається по естетичному принципу.

Від того, яким запірним механізмом оснащені замки врізні, залежить не тільки надійність, але і зручність експлуатації. Тут виграють електронні моделі, такі замки відкриваються за допомогою магнітного ключа або коду. Часто для воріт і вхідних дверей використовують кодовий тип, ключ від якого зберігається в голові. При тривалому використанні інтенсивно натискаються кнопки можна стерти, затиснути, видавши код. Тому в кодових варіантах рекомендується міняти комбінацію кожні 4-6 місяців.


Новини