Фарба по металлу в Києві
2023-08-14 13:52:05Фарба по металлу в Києві


Пропонуємо вашій увазі нову вітчизняну фарбу для металу  Biodur.


Фарба матова для металу Biodur 3 в 1 ― інгібітор корозії, ґрунт і декоративне покриття. Одночасно ґрунтує, фарбує, захищає. Забезпечує тривалий захист металу від корозії. Має високий ступінь адгезії та відмінну укривистість. Створює надміцне покриття стійке до хімічних, механічних і атмосферних впливів. Захищає від корозії, приховує дефекти. Наноситься на нефарбовані і раніше пофарбовані поверхні. Можна наносити безпосередньо на іржу, яка не відшаровується.

Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Використовується для фарбування виробів з чорних металів − перил, труб, обладнання, дверей, воріт, парканів, ґрат, металевих стовпів, обладнання, садових меблів з металу та інше. Також підходить для декоративного фарбування виробів з деревини та бетону.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

·         Витрата фарби: 1л на 8,5 – 12 м² (одношарове покриття), в залежності від кольору, типу поверхні і способу нанесення.

·         Робочі інструменти — пензель, валик, фарбопульт.

·         Рекомендований розчинник — SYNTHETIC THINNER (синтетичний розчинник) або якісно очищений Р-650.

·         Способи нанесення фарби і рекомендований обсяг додавання розчинника:
– пензлем: фарба розбавляється розчинником на 5-10%;
– валиком: фарба розбавляється розчинником на 10-15%;
– фарбопультом: фарба розбавляється розчинником на 15-25%.

·         Відстань від фарбопульта до поверхні, що фарбується — 15-20 см. Оптимальний ефект досягається при використанні фарбопульта з соплом 1,3-1,8 мм і тиском 3-3,5 атм.

·         Час висихання на відлип — 30 хвилин, повне висихання — 24 години.

·         Оптимальна температура фарби, поверхні та навколишнього середовища під час роботи — від +15 до + 30ºС.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати фарбу в щільно закритій тарі в сухому вентильованому приміщенні при t від +5 до + 35ºС подалі від джерел вогню і тепла.


Фарба з декоративним молотковим ефектом для металу Biodur 3 в 1 — інгібітор корозії, ґрунт і декоративне покриття. Одночасно ґрунтує, фарбує, захищає. Забезпечує тривалий захист металу від корозії. Має високий ступінь адгезії та відмінну укривистість. Створює надміцне покриття стійке до хімічних, механічних і атмосферних впливів. Захищає від корозії, приховує дефекти. Наноситься на нефарбовані і раніше пофарбовані поверхні. Можна наносити безпосередньо на іржу, яка не відшаровується.
Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Використовується для фарбування виробів з чорних металів — перил, труб, обладнання, дверей, воріт, парканів, ґрат, металевих стовпів, обладнання, садових меблів з металу та інше. Також підходить для декоративного фарбування виробів з деревини та бетону.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

·         Робочі інструменти: валик, пензлик, фарбопульт.
Перед використанням ретельно розмішати грунт, за необхідності додати розчинник Biodur. Обсяг розчинника залежить від способу нанесення грунту:

– пензлем: розбавляється розчинником на 20-25%;
– валиком: розбавляється розчинником на 30-35%;
– фарбопультом: розбавляється розчинником на 30-40%.

·         Відстань від фарбопульта до поверхні, що фарбується — 15-30 см. Оптимальний ефект досягається при використанні фарбопульта з соплом 1,3-1,5 мм при тиску 3-4 бар.

·         Наносити грунт у 2 шари з інтервалом 10-15 хв. Атмосферна сушка.

·         Нанесення фінішного покриття можна здійснювати не раніше ніж через 60 хвилин після нанесення останнього шару грунту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати фарбу в щільно закритій тарі в сухому вентильованому приміщенні при t від +5 до + 35ºС подалі від джерел вогню і тепла.


Жаростійка фарба для металевих поверхонь на основі силіконової смоли. Одночасно ґрунтує, фарбує, захищає. Забезпечує тривалий  захист металу від корозії. Вирівнює дефекти поверхонь. Має високий ступінь адгезії і відмінну укривистість. Створює надміцне жаростійке покриття. Наноситься на нефарбовані і раніше пофарбовані поверхні. Можна наносити безпосередньо на іржу, яка не відшаровується.Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Використовують для фарбування поверхонь, що зазнають впливу високих температур: печей, бойлерів, камінів, котлів, радіаторів, супортів, двигунів, вихлопних труб та інших елементів вихлопної системи автомобіля.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

·         Витрата фарби: 1л на 15 м² (одношарове покриття).

·         Робочі інструменти — пензель, валик, фарбопульт.

·         Відстань від фарбопульта до поверхні, що фарбується — 15-20 см. Оптимальний ефект досягається при використанні фарбопульта з соплом 1,3-1,5 мм і тиску 3-3,5 атм.

·         Фарба готова до використання — не потребує розведення розчинником.

·         Температура короткострокового нагріву — до + 600ºС.

·         Температура тривалого нагрівання — від +200 до + 400ºС.

·         Фарба набуває своїх властивостей відразу після першого прогрівання поверхні до + 180 – 200ºС протягом 30 хвилин. До цього фарба може трохи обсипатися.

·         Оптимальна температура фарби, поверхні і навколишнього середовища під час роботи — від +15 до + 30ºС.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати фарбу в щільно закритій тарі в сухому вентильованому приміщенні при t від +5 до + 35ºС подалі від джерел вогню і тепла.


Фарба-основа грунтувальна Biodur — для антикорозійної обробки металевих поверхонь. Утворює міцну і гладку основу, необхідну для подальшого фарбування. Забезпечує високу адгезію і подовжує термін використання фінішного покриття. Значно зменшує витрати при нанесенні лакофарбових матеріалів. Характеризується високою покривістістю, ефективно заповнює нерівності на поверхні і швидко сохне.

Значно зменшує витрати під час нанесення лакофарбових матеріалів. Характеризується високою покриваністю, ефективно заповнює нерівності на поверхні та швидко сохне.
Застосовується під покриття алкідними, алкідно-акриловими, акриловими та 2К поліуретановими фарбами. Перед використанням рекомендується здійснити тест на сумісність ґрунта та фінішного покриття.
Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

·         Рабочие инструменты: валик, кисточка, краскопульт.

·         Перед использованием тщательно размешать грунт, при необходимости добавить растворитель Biodur. Объем растворителя зависит от способа нанесения грунта:
– кистью: разбавляется растворителем на 20-25%;
– валиком: разбавляется растворителем на 30-35%;
– краскопультом: разбавляется растворителем на 30-40%.

·         Расстояние от краскопульта до окрашиваемой – 15-30 см. Оптимальный эффект достигается при использовании краскопульта с соплом 1,3-1,5 мм при давлении 3-4 бар.

·         Наносить грунт в 2 слоя с интервалом 10-15 мин. Атмосферная сушка.

·         Нанесение финишного покрытия можно осуществлять не ранее чем через 60 минут после нанесения последнего слоя грунта на поверхность.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати фарбу в щільно закритій тарі в сухому вентильованому приміщенні при t від +5 до + 35ºС подалі від джерел вогню і тепла.

Каталог товарів