account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
13 квітень 2019 14:04

Ковані елементи (Вінниця)

Для декору приміщень все частіше використовуються ковані елементи (Вінниця). Поняття включає величезну різноманітність великих конструкцій з металу, а також окремі елементи декору.

Що таке ковка

Ковка - це складний процес, що полягає у впливі на металеву заготовку, в результаті чого та знаходить потрібну форму. Виконуватися може різними методами. Холодна Ковка підходить для м'яких металів. Вироби виходять більш точним і до того ж можна виконати елементи малих розмірів.

Гаряча ковка передбачає нагрів металу. В результаті цього змінюється структура і елементи стають більш міцним. Плюсом є і те, що таким методом можна виготовити абсолютно будь-який елемент за бажанням замовника.

Крім цього, виділяється ручна і машинна ковка. Перша більш точна і дорога. Вона особливо цінується і дозволяє створювати неповторним елементи художньої ковки. Машинна має на увазі використання заготовок. Процес займає менше часу і менш витратний.

Ковані елементи (Вінниця) і їх види

Використовувати елементи ковки можна як вдома, так і поза приміщенням. Найбільш популярними товарами є:

  • Меблі і предмети інтер'єру.
  • Грати на вікна й двері.
  • Грати для камінів.
  • Мангали, ліхтарі, флюгери, ковані альтанки, ковані гойдалки.
  • Ковані забори, сходи і ковані ворота.

В якості декору можуть використовуватися абсолютно будь-які ковані елементи (Вінниця). Найбільш часто застосовується волюта (вензель довільної форми з завитками), спіраль (одне і двонаправлені), навершя для прикраси верхнього ярусу забору або решітки, оголовки будь-якої форми, карбування і крутень.

Ковані елементи (Вінниця)

Замовити ковані елементи (Вінниця)

Основним напрямком діяльності компанії Артдеко є виготовлення кованих виробів. На сьогодні ми є одним з найбільших виробників виробів з металу. Наші плюси:

  • Доставка по всій території України (при замовленні на 100000 грн виконується безкоштовно).
  • Доступні ціни та регулярні знижки до 25%.
  • Індивідуальний підхід.

Купити підходящий варіант ви можете, не виходячи з дому, оформивши заявку по телефону. Фахівці зв'яжуться з вами в зручний для вас час і обговорять деталі замовлення. Оплата здійснюється також, не виходячи з дому. Терміни виготовлення і вартість виробів розраховуються в індивідуальному порядку.

У каталогах нашого магазину або на сайті Артдеко можна підібрати різні ковані вироби і звернутися за допомогою в підборі до наших фахівців у Вашому місті. Так само ми здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України.

Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані вироби (Івано Франківськ)Ковка (Івано Франківськ), Художня ковка (Івано Франківськ), Ковка (Вінниця).

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво