account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
11 квітень 2019 07:04

Ковані вироби (Івано-Франківськ) від виробника

Одні з небагатьох елементів, відмінно вписуються в будь-який інтер'єр будинку або прибудинкової території - ковані вироби (Івано-Франківськ). Метал прекрасно поєднується як з деревом, так і з каменем. Це універсальні елементи, зовнішній вигляд яких залежить тільки від вашої фантазії. Але основна вимога - всі елементи повинні гармоніювати.

Як роблять ковані вироби (Івано-Франківськ)

Для виготовлення елементів ковки використовується гарячий і холодний метод. Для художніх виробів частіше застосовується гаряча кування, так як самфе вона дозволяє надати металу абсолютно будь-яку форму. Середньою температурою нагріву є 1000-1100 градусів. При цьому, чим вищий вміст вуглецю, тим нижче температура нагріву.

Холодна кування виконується або при температурі навколишнього середовища, або з невеликим нагріванням до 200-250 градусів. В ході роботи не утворюється окалина на поверхні металу, до того ж такі вироби більш точні в розмірах і вигинах. Даний метод застосовується при роботі з кольоровими металами.

Оформлення виробів

Ковані вироби (Івано-Франківськ) представлені в широкому асортименті. Це всілякі ковані сходи, карнизи і ковані решітки, ковані ворота, ковані гойдалки, ковані лавки, а також невеликі елементи у вигляді мангалів, флюгерів, меблів, підставок, поштових скриньок і так далі.

Для того щоб металевий каркас мав привабливий вигляд, він декорується окремими елементами. Найбільш часто в якості декору використовуються:

  • Спіралі, що представляють собою безліч кіл.
  • Подвійна спіраль - більш складна конструкція з найбільшим діаметром в середній частині.
  • Волюта використовується найбільш часто. Є завитком і може виконуватися в будь-якому вигляді.
  • Крутень собою закручену частину стрижня.
  • Навершие використовується для додання закінченого вигляду зовнішніх кордонів виробів (заборів, воріт і так далі).

Ковані вироби (Івано-Франківськ)

Ковані вироби (Івано-Франківськ) від Артдеко

Компанія Артдеко спеціалізується на виготовленні кованих металевих виробів. Ми є найбільшим виробником подібної продукції на всій території України. Асортимент компанії включає більше 2000 найменувань. Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні плюси:

  • Доставку по всій території України. При замовленні на суму від 100000 грн вона виконується за рахунок компанії.
  • Вигідні ціни за рахунок наявності власного виробництва, що мінімізує витрати.
  • Регулярні акції і знижки до 25% на продукцію. Вона представлена ​​в окремому розділі.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ви можете купити ковані вироби (Івано-Франківськ) з каталогу. Оформити заявку можна за телефоном, вказаним на сайті, а також скориставшись формою зворотного зв'язку.

У каталогах нашого магазину або на сайті Артдеко можна підібрати різні ковані вироби і звернутися за допомогою в підборі до наших фахівців у Вашому місті. Так само ми здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України.

Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані вироби (Вінниця), Ковані елементи (Вінниця), Ковка (Івано Франківськ), Художня ковка (Івано Франківськ), Ковка (Вінниця).

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво