account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
11 квітень 2019 07:04

Художня ковка (Івано-Франківськ) від виробника

Неповторні речі завжди користуються великим попитом. Те ж стосується і такого напряму, як художня ковка (Івано-Франківськ). Такі вироби будуть служити дуже довго і ніяк не змінять свого зовнішнього вигляду навіть через кілька років. Використовуватися ковані вироби можуть як всередині приміщення, так і зовні будинку. Але для того щоб елементи дійсно виконували своє призначення і радували вас, потрібно приділити пильну увагу процесу їх виготовлення.

Художня ковка (Івано-Франківськ) та її особливості

Художня ковка (Івано-Франківськ) - це дуже складний процес по обробці металу. Виконуватися ковка може як гарячим методом, так і холодним. При цьому другий варіант робить вироби більш міцними, ніж ті, що виготовлені за допомогою лиття. Холодний метод виключає формування окалини на поверхні виробу. До того ж можна виготовити більше складні і точні елементи. Використовується, холодне кування в роботі з м'якими металами.

Гаряча ковка передбачає нагрів металу, за рахунок чого він стає податливим. Так вдається створити складні елементи. Тут немає ніяких обмежень тому виріб може бути абсолютно будь-якої форми.

Методи ковки

Фахівці компанії Артдеко використовують у своїй роботі такі методи роботи:

  • Витяжка. Виконується з використанням ковадла. За рахунок цього методу вдається зменшити поперечний переріз і витягнути виріб в довжину.
  • Гнуття. Найбільш часто виконувана процедура. В результаті нагрівання металева заготовка стає м'якшою, що дозволяє зігнути її в потрібному напрямку. Використовуючи роги ковадла дозволяє виготовити кілька однакових елементів з вигином.
  • Нанесення візерунків. Один із частих методів обробки, які включає художня ковка (Івано-Франківськ). Полягає в нанесенні перетинів, візерунків, ліній і штрихів на заготівлі, яку попередньо нагрівають.
  • Збірка. Всі елементи з'єднуються за допомогою зварювання, шви обробляються, поліруються і тільки після цього виріб фарбується. Покриття наноситься двічі для досягнення надійного захисту.

Художня ковка (Івано-Франківськ)

Художня ковка (Івано-Франківськ) від Артдеко

Замовити ковані вироби ви можете в компанії Артдеко. Ми є найбільшим виробником по всій території України. Нашими плюсами є доступна ціна, доставка в будь-яку точку України, регулярні знижки до 25% і індивідуальний підхід. Купити продукцію з нашого асортименту ви можете через форму зворотного зв'язку. Остаточна вартість і терміни виготовлення визначаються після обговорення обсягу роботи.

Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані вироби (Івано Франківськ), Ковані вироби (Вінниця), Ковані елементи (Вінниця), Ковка (Івано Франківськ), Ковка (Вінниця).

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво