account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
11 квітень 2019 14:04

Ковані вироби (Вінниця)

Все більше набувають популярності ковані вироби (Вінниця). Їх використовують для оформлення будинку як усередині, так і зовні. Це можуть бути як складні конструкції, наприклад сходи, так і окремі невеликі декоративні елементи. Компанія Артдеко спеціалізується на виготовленні будь-яких кованих предметів.

Ковані вироби (Вінниця) і їх застосування

Використовувати ковані вироби (Вінниця) можна в різних сферах:

 • Це можуть бути вироби для будинку, наприклад сувеніри, елементи декору, підставки, підвіски і навіть предмети меблів.
 • Спеціальні елементи для доповнення інтер'єру. Сюди можна віднести ковані решітки для вікон і камінів, ковані перила, ковані сходи, двері і так далі.
 • Конструкції для оформлення фасаду і прибудинкової території. Великогабаритними є ковані огорожі, ковані ворота, ковані хвіртки, ковані гойдалки і лавочки, а також сходи. Більш дрібними елементами для зовнішнього оформлення можна назвати поштові скриньки, флюгера, мангали і окремі елементи декору, такі як ковані піки, кулі, півсфери, наконечники і так далі.

Ідеальним варіантом є поєднання всіх використовуваних деталей. Іншими словами, ворота, сходи, поручні і решітки на вікнах повинні бути виконані в єдиному стилі із застосуванням однакових елементів декору. Так можна створити закінчений дизайн. Досягти цього вам допоможуть фахівці компанії Артдеко.

Переваги ковки

Художня ковка не дарма користується високою популярністю. Металеві вироби не бояться ніяких впливів. Вони довго служать як всередині приміщення, так і зовні. Їм не страшні механічні навантаження, пориви вітру, а за рахунок грамотно підібраного покриття виключається вплив ультрафіолету, вологи, частих перепадів температур.

Таким чином, ковані вироби у Вінниці володіють наступними плюсами:

 • Висока міцність.
 • Довговічність.
 • Стійкість до всіх негативних факторів зовнішнього середовища.
 • Індивідуальний підхід.
 • Надійність і безпека, коли мова йде про решітках, воротах і парканах.

Ковані вироби (Вінниця)

Ковані вироби (Вінниця) від Артдеко

Артдеко є одним з найбільших виробників кованих елементів. Ми пропонуємо масу плюсів для наших покупців:

 • Вигідні ціни. Ми маємо в своєму розпорядженні власними виробництвом, тому вартість виробів істотно нижче конкурентів.
 • Доставка по всій території України, а при замовленні на суму понад 100000 грн вона виконується безкоштовно.
 • Розробка дизайну не вимагає додаткової плати.
 • Регулярні знижки та акції, що дозволяє придбати товар на 25% дешевше.

Ви можете купити підходящий товар з нашого каталогу. Для цього достатньо зв'язатися з нашими консультантами по телефону або заповнити форму зворотного зв'язку. Терміни та вартість обумовлюються індивідуально.

У каталогах нашого магазину або на сайті Артдеко можна підібрати різні ковані вироби і звернутися за допомогою в підборі до наших фахівців у Вашому місті. Так само ми здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України.

Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані вироби (Івано Франківськ), Ковані елементи (Вінниця), Ковка (Івано Франківськ), Художня ковка (Івано Франківськ), Ковка (Вінниця).

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво