account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
05 квітень 2017 06:04

Художня ковка (Луцьк)


Кування – це художня обробка металу, яка дозволяє виробляти міцні та чудові на вигляд конструкції огорож, воріт, альтанок. Металевий паркан з кованим декором не тільки виконує захисну функцію і позначає межу території, а й облагороджує ділянку. Гарна брама прикрашає в’їзд, а балюстрада елегантно обрамляє терасу або огороджує підпірну стінку. Художня ковка (Луцьк) має різне призначення та одну важливу особливість – вишуканий вигляд.

художня ковка луцьк художня ковка у луцьку луцьк художня ковка


Вироби художньої ковки (Луцьк)

Огороджувальні конструкції виготовляють з міцних сталевих прутів, що мають квадратний, прямокутний або круглий переріз. Оздоблюють вироби декоративними елементами у вигляді списів, фризів, різноманітних завитків, розеток, стилізованих квітів і листя. Завдяки вишуканому орнаменту та ажурному сплетінню паркан, ворота, хвіртка виглядають досконалими і підкреслюють витончений смак власників заміської садиби.

Художньою ковкою (Луцьк) від компанії «Артдеко» можна:

·         захистити та прикрасити вікна, обладнавши гарними решітками;

·         облаштувати внутрішні та зовнішні сходи перилами з помітним фігурним орнаментом;

·         встановити над вхідними дверима дашок або навіс з кованим декором;

·         прикрасити фасад освітлювальними ліхтарями, стилізованими під старовинні.

В інтер’єрі цілком природньо та вишукано виглядають такі предмети художньої ковки в Луцьку, як:

·         ковані ручки для дверей;

·         елегантно вигнуті меблеві ніжки;

·         ковані елементи для каміна.

Сьогодні до садового чи паркового пейзажу входять не тільки композиції з квітів, але й виготовлені ковалями малі архітектурні форми: металеві мереживні альтанки, арки, перголи, опори для в’юнких рослин. Все більшого використання набуває художня ковка (Луцьк) в ландшафтному дизайні обійсть, ділянок, при оформленні міських скверів, парків.

Важливе значення для облаштування місць відпочинку відіграють садово-паркові меблі. В асортименті художньої ковки (Луцьк) ви знайдете дуже корисні та привабливі на вид: бокові елементи для лавочок, підстілля для стільниць, обов’язковий атрибут зони барбекю – мангал.

Для вуличного освітлення пропонуємо фігурні стовпчики і витонченої форми ліхтарі. 


Наші пропозиції

Компанія «Артдеко» має власне виробництво, високоточне європейське устаткування, фахових майстрів. Все це дозволяє виконувати замовлення швидко і якісно. Ви маєте чудову нагоду придбати будь-яку продукцію художньої ковки у Луцьку за доступними цінами.

На сайті представлені стильні унікальні вироби, окремі деталі і елементи здатні надати екстер’єру споруди чи прибудинковій території чарівність, індивідуальність, підкреслити чудовий смак власників.

Замовлення можна надіслати електронною поштою, зробити на карточці вибраного товару або скористатися телефоном. Наші менеджери завжди готові дати слушну пораду, відповісти на запитання клієнтів. Співпрацюємо з оптовими покупцями, виконуємо індивідуальні замовлення.

У каталогах нашого магазину або на сайті Артдеко можна підібрати різні ковані вироби і звернутися за допомогою в підборі до наших фахівців у Вашому місті. Так само ми здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України.

Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковка (Хмельницький), ковані вироби (Тернопіль), ковані вироби (Чернівці), ковані вироби (Хмельницький), ковані елементи (Тернопіль), ковка (Тернопіль), Ковані вироби (Івано Франківськ), Ковані вироби (Вінниця), Ковані елементи (Вінниця), Ковка (Івано Франківськ), Художня ковка (Івано Франківськ), Ковка (Вінниця).


Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за телефонами:


(044) 501-18-20

(067) 328-34-12
(044) 224-60-98
(067) 326-43-59

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво