account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
05 квітень 2017 12:04

Ковка (Тернопіль)


Існують металеві вироби різного призначення та використання. Створюють їх за допомогою традиційних та сучасних ковальських методів обробки металу. Художня ковка (Тернопіль) в поєднанні з архітектурою і ландшафтним дизайном здатна прикрасити будь-яку садибу і територію.

Коли до рук майстра потрапляє дизайнерський ескіз решітки на вікна, огорожі або ліхтаря, він вибирає необхідні операції для реалізації проекту. Це може бути вільне кування, гнуття, скручування, штампування. Художня ковка (Тернопіль) передбачає також різні способи складання елементів у єдину композицію.

ковка тернопіль ковка у тернополі тернопіль ковка


Популярність предметів ковки (Тернопіль)

Ковані вироби та елементи у багатьох асоціюються з камінними залами та обладунками лицаря. Але в сьогоденні ковка в Тернополі – це насамперед функціональні огороджувальні конструкції та елементи декору дому, подвір’я, приватної ділянки.

Асортимент цього сегменту товарів у виконанні майстрів «Артдеко» складають:

·         елегантні за дизайнерським оформленням решітки на вікна;

·         металоконструкції парканів, брам з закритими і наскрізними стулками, хвірток;

·         огородження для балконних конструкцій, сходові поручні, балясини або готові перила;

·         навіси та дашки над вхідними дверима;

·         вставки та інші декоративні елементи на полотна дверей.

Особливе значення ковані вироби мають для облаштування заміських садиб та ділянок. Грамотний підбір конструкцій, стилю і комбінації різних елементів будуть свідчати про вишуканий смак господарів.

Ковка (Тернопіль) з покриттям, що створює ефект благородного металу – справжня знахідка для оздоблення інтер’єру кав’ярні, ресторану, готелю, салону краси і звичайної оселі. Вішалка з вигадливим орнаментом, елементи меблів, витончені двірні ручки, свічники стануть витонченим декором.


Ковка (Тернопіль): як оформити двір і сад 

До прикрашеного кованими виробами екстер’єру будівлі дизайнери радять підібрати конструкції з металу для облаштування території.

В інтернет-магазині компанії «Артдеко» ви можете підшукати та придбати:

·         ковані елементи для створення малих архітектурних форм: альтанок, арок, навісів над терасами;

·         металеві деталі для садових меблів;

·         стовпчики, ланцюги;

·         мангали.

Для організації освітлення території пропонуємо підвісні та настінні ретро-ліхтарі, які можна кріпити на фасад будинку або на стовпи. За дизайном вони нагадують старовинні вироби. 

Знайомтеся з асортиментом «Артдеко»

Торгово-виробнича компанія «Артдеко» пропонує послуги з виготовлення різної ковки (Тернопіль) для замовників. Асортимент постійно оновлюємо і доповнюємо модерними розробками.

Каталог компанії містить екземпляри готових виробів, які можете замовити онлайн на інтернет сторінці, по електронній пошті або зателефонувавши. Для постійних клієнтів та оптових покупців існують знижки і бонуси. Товари відправляємо надійними транспортними компаніями, тому замовлення отримаєте вчасно за любою адресою.  

У каталогах нашого магазину або на сайті Артдеко можна підібрати різні ковані вироби і звернутися за допомогою в підборі до наших фахівців у Вашому місті. Так само ми здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України.

Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковка (Хмельницький), ковані вироби (Тернопіль), ковані вироби (Івано Франківськ), ковані вироби (Вінниця), ковані елементи (Вінниця), ковка (Івано Франківськ), художня ковка (Івано Франківськ), ковка (Вінниця), ковані вироби (Чернівці), ковані вироби (Хмельницький), ковані елементи (Тернопіль), художня ковка (Луцьк).

Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за телефонами:

(044) 501-18-20 
(067) 328-34-12
(044) 224-60-98
(067) 326-43-59

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво