account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
04 квітень 2017 17:04

Ковані елементи (Тернопіль)


Огороджувальні металоконструкції різного призначення виготовляють зварними, кованими та комбінованими. Особливо привабливими виглядають вироби з кованими елементами (Тернопіль). Вишукані решітки на вікнах, балконні балюстради з фактурними балясинами, козирки над дверима з завитками та інтегралами здатні прикрасити будь-яку будівлю. А ворота з ажурними фрагментами надати вишуканості в’їзду на приватну територію.

ковані вироби тернопіль ковані вироби у тернополі тернопіль ковані вироби


Ковані елементи (Тернопіль) для кожного стилю

Кування – це старовинний спосіб декору, який перевірений часом. І сьогодні металеве оздоблення виглядає актуально і самобутньо. Людям набридлі однотипні радянські споруди, і власники приватних будинків прагнуть надати своєму житлу індивідуальність, привабливий вигляд. За допомогою кованих елементів в Тернополі можна цікаво оформити фасад будинку, заміського котеджу, нестандартно прикрасити інтер’єр готелю, ресторану та прилеглу територію. Головне – визначитися зі стилем, який вам ближче, і правильно підібрати типові для нього деталі.  


Ковані елементи (Тернопіль) і характерні риси стилю

В сучасному декорі поширені різні стилі оформлення інтер’єрів, фасадів та прилеглих територій. Кожен має властиві йому риси та певні особливості.

Для романського стилю характерне використання завитків з квадратного чи прямокутного прута, що утворюють щільний орнамент. Традиційний візерунок нагадує дерево з товстим стовбуром в середині від якого розходяться завитки, інколи їх прикрашають квіткою. Орнамент завжди симетричний.

Ковані елементі (Тернопіль) для готичних композицій –  це гострі кінцівки пік, списів і стріл та рослинні орнаменти.

Для виробів в стилі Ренесанс слугують спіралі, завитки, з яких складають ажурне мереживо, вишукані візерунки. Вільний простір заповнюють традиційні декоративні деталі – листя, грона, квіти.

Ажурні форми властиві барочній стилістиці. Серед елементів використовують стилізоване листя, стебла, зображення звірів, маски.

В рококо домінує декоративність, для оздоблення застосовують квіткові букети, фестони, раковини.

Модерн – це абстрактні орнаменти, стилізований декор у вигляді тварин та рослин.    

Торгово-виробнича компанія «Артдеко» має в своєму арсеналі різноманітні ковані елементи в Тернополі:

·         завитки різноманітної форми та варіанти з листям на кінці;

·         декоративні вставки різної за складностю конфігурації;

·         квіти, листя, рослинні орнаменти, жолуді, грона винограду;

·         металеві фільонки, елементи, що відображають голову лева, розетки, кошики, підкови;

·         різні фризи;

·         литі металеві вироби.

Багатий асортимент допоможе підібрати ковані елементи (Тернопіль), щоб створити металеві конструкції будь-якого призначення та стилю.

Як замовити продукцію «Артдеко»

Замовити необхідний товар ви можете онлайн на сторінці каталогу або скористатися телефонним зв’язком чи електронною поштою. Ми працюємо з оптовими та роздрібними покупцями і пропонуємо товар вищої якості за доступними цінами.

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво