account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
04 квітень 2017 13:04

Ковані елементи (Тернопіль)


Огороджувальні металоконструкції різного призначення виготовляють зварними, кованими та комбінованими. Особливо привабливими виглядають вироби з кованими елементами (Тернопіль). Вишукані решітки на вікнах, балконні балюстради з фактурними балясинами, козирки над дверима з завитками та інтегралами здатні прикрасити будь-яку будівлю. А ворота з ажурними фрагментами надати вишуканості в’їзду на приватну територію.

ковані вироби тернопіль ковані вироби у тернополі тернопіль ковані вироби


Ковані елементи (Тернопіль) для кожного стилю

Кування – це старовинний спосіб декору, який перевірений часом. І сьогодні металеве оздоблення виглядає актуально і самобутньо. Людям набридлі однотипні радянські споруди, і власники приватних будинків прагнуть надати своєму житлу індивідуальність, привабливий вигляд. За допомогою кованих елементів в Тернополі можна цікаво оформити фасад будинку, заміського котеджу, нестандартно прикрасити інтер’єр готелю, ресторану та прилеглу територію. Головне – визначитися зі стилем, який вам ближче, і правильно підібрати типові для нього деталі.  


Ковані елементи (Тернопіль) і характерні риси стилю

В сучасному декорі поширені різні стилі оформлення інтер’єрів, фасадів та прилеглих територій. Кожен має властиві йому риси та певні особливості.

Для романського стилю характерне використання завитків з квадратного чи прямокутного прута, що утворюють щільний орнамент. Традиційний візерунок нагадує дерево з товстим стовбуром в середині від якого розходяться завитки, інколи їх прикрашають квіткою. Орнамент завжди симетричний.

Ковані елементі (Тернопіль) для готичних композицій –  це гострі кінцівки пік, списів і стріл та рослинні орнаменти.

Для виробів в стилі Ренесанс слугують спіралі, завитки, з яких складають ажурне мереживо, вишукані візерунки. Вільний простір заповнюють традиційні декоративні деталі – листя, грона, квіти.

Ажурні форми властиві барочній стилістиці. Серед елементів використовують стилізоване листя, стебла, зображення звірів, маски.

В рококо домінує декоративність, для оздоблення застосовують квіткові букети, фестони, раковини.

Модерн – це абстрактні орнаменти, стилізований декор у вигляді тварин та рослин.    

Торгово-виробнича компанія «Артдеко» має в своєму арсеналі різноманітні ковані елементи в Тернополі:

·         завитки різноманітної форми та варіанти з листям на кінці;

·         декоративні вставки різної за складностю конфігурації;

·         квіти, листя, рослинні орнаменти, жолуді, грона винограду;

·         металеві фільонки, елементи, що відображають голову лева, розетки, кошики, підкови;

·         різні фризи;

·         литі металеві вироби.

Багатий асортимент допоможе підібрати ковані елементи (Тернопіль), щоб створити металеві конструкції будь-якого призначення та стилю.

Як замовити продукцію «Артдеко»

Замовити необхідний товар ви можете онлайн на сторінці каталогу або скористатися телефонним зв’язком чи електронною поштою. Ми працюємо з оптовими та роздрібними покупцями і пропонуємо товар вищої якості за доступними цінами.

У каталогах нашого магазину або на сайті Артдеко можна підібрати різні ковані вироби і звернутися за допомогою в підборі до наших фахівців у Вашому місті. Так само ми здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України.

Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковка (Хмельницький), ковані вироби (Тернопіль), ковані вироби (Івано Франківськ), ковані вироби (Вінниця), ковані елементи (Вінниця), ковка (Івано Франківськ), художня ковка (Івано Франківськ), ковка (Вінниця), ковані вироби (Чернівці), ковані вироби (Хмельницький), художня ковка (Луцьк), ковка (Тернопіль).

Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за телефонами:

(044) 501-18-20 
(067) 328-34-12
(044) 224-60-98
(067) 326-43-59

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво