account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
02 квітень 2017 13:04

Ковані вироби (Чернівці)


Вироби художнього кування – це функціональні конструкції і одночасно вишукане оздоблення. Грати на вікнах, огорожі, балюстради, перила на сходах виконують своє основне призначення і виглядають дуже естетично, прикрашаючи екстер’єри будинків і прилеглу територію. Ковані вироби (Чернівці) гармонують з архітектурою старого міста и вдало доповнюють фасади сучасних будівель.

ковані вироби чернівці ковані вироби у чернівцях чернівці ковані вироби


Ковані вироби (Чернівці): як народжуються шедеври

При створенні кованих елементів і конструкцій майстри «Артдеко» використовують різні технології. Це традиційні багатовікові та сучасні методи: витяжка, осадка, згинання, рубка, закручування, насічка малюнку, штампування, лиття. На металевих пластинах роблять зазвичай рельєфні орнаменти.

Процес виготовлення будь-якого предмета починається з дизайн-проекту та креслення, на підставі якого фахівці визначають технологічні операції та їх послідовність. На завершальному етапі обов’язково передбачають нанесення захисного шару покриття. Метал набуває кольору бронзи, міді, срібла і має неперевершений вигляд .  

Формуючи ковані вироби в Чернівці досвідчені ковалі враховують пропорції, ретельно вибирають кожен елемент орнаменту та деталі малюнка, які притаманні обраному художньому стилю. Таким чином, в руках професійних майстрів грубі шматки металу та сталеві прутки трансформуються в дивовижні конструкції.

Серед кованих виробів (Чернівці) мають найбільший попит:

·         елементи для металевих секцій парканів;

·         ворота відкатні та розпашні для облаштування в’їзду;

·         решітки на вікна;

·         огородження для балконів, терас, сходів;

·         окремі елементи для організації огороджувальних конструкцій сходів: балясини, перила та поручні.   

В асортименті компанії «Артдеко» ви знайдете весь спектр цієї продукції в різних стилях і цікавих дизайнерських рішеннях. І ще багато пропозицій кованих виробів в Чернівцях, які допомагають створити чарівні куточки присадибних ділянок, приватної території кафе чи готелю, міських скверів. Це елементи для садово-паркових меблів, оригінальні стилізовані ліхтарі для організації зовнішнього освітлення двору, різні стовпчики.

Важливим елементом декору інтер’єру, фасаду будівлі або прикрасою в ландшафтному дизайні можуть стати декоративні ковані ланцюги, дверні ручки або витончені ніжки для меблів, флюгери, верхівки та кулі, решітки, навіси.


Послуги від «Артдеко»

Компанія має свою виробничу базу і надає послуги зі створення унікальних кованих виробів (Чернівці) та в інших містах України. В каталозі ви можете вибрати готові конструкції, найрізноманітніші ковані елементи і замовити ексклюзивний екземпляр решіток на вікна, козирка, воріт. На стадії дизайн-проекту завжди цікаво побачити візуалізацію металоконструкції. Така послуга допомагає оцінити привабливість виробу в реальному відтворенні.   

Заявку на продукцію можна зробити онлайн на сайті або скориставшись телефоном чи e-mail поштою зі зворотнім зв’язком. Гарантуємо швидке та якісне виконання замовлення і своєчасну доставку товару за вказаною адресою, тому що працюємо з надійними транспортними компаніями. 

Можливо вас зацікавить: художня ковка (Луцьк), ковані вироби (Тернопіль), ковані вироби (Хмельницький), ковані вироби (Чернівці), ковані елементи (Тернопіль), ковка (Тернопіль), ковані вироби (Івано Франківськ), ковані вироби (Вінниця), ковані елементи (Вінниця), ковка (Івано Франківськ), художня ковка (Івано Франківськ), ковка (Вінниця).

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво