Контакти
X
0
замовте дзвінок
02 квітень 2017 08:04

Ковані вироби (Чернівці)

 Вироби художнього кування– це функціональні конструкції і одночасно вишукане оздоблення. Грати на вікнах, огорожі, балюстради, перила на сходах виконують своє основне призначення і виглядають дуже естетично, прикрашаючи екстер’єри будинків і прилеглу територію. Ковані вироби (Чернівці) гармонують з архітектурою старого міста и вдало доповнюють фасади сучасних будівель.

ковані вироби чернівці ковані вироби у чернівцях чернівці ковані вироби

Ковані вироби (Чернівці): як народжуються шедеври

При створенні кованих елементів і конструкцій майстри «Артдеко» використовують різні технології. Це традиційні багатовікові та сучасні методи: витяжка, осадка, згинання, рубка, закручування, насічка малюнку, штампування, лиття. На металевих пластинах роблять зазвичай рельєфні орнаменти.

Процес виготовлення будь-якого предмета починається з дизайн-проекту та креслення, на підставі якого фахівці визначають технологічні операції та їх послідовність. На завершальному етапі обов’язково передбачають нанесення захисного шару покриття. Метал набуває кольору бронзи, міді, срібла і має неперевершений вигляд .  

Формуючи ковані вироби в Чернівці досвідчені ковалі враховують пропорції, ретельно вибирають кожен елемент орнаменту та деталі малюнка, які притаманні обраному художньому стилю. Таким чином, в руках професійних майстрів грубі шматки металу та сталеві прутки трансформуються в дивовижні конструкції.

Серед кованих виробів (Чернівці) мають найбільший попит:

·         елементи для металевих секцій парканів;

·         ворота відкатні та розпашні для облаштування в’їзду;

·         решітки на вікна;

·         огородження для балконів, терас, сходів;

·         окремі елементи для організації огороджувальних конструкцій сходів: балясини, перила та поручні.   

В асортименті компанії «Артдеко» ви знайдете весь спектр цієї продукції в різних стилях і цікавих дизайнерських рішеннях. І ще багато пропозицій кованих виробів в Чернівцях, які допомагають створити чарівні куточки присадибних ділянок, приватної території кафе чи готелю, міських скверів. Це елементи для садово-паркових меблів, оригінальні стилізовані ліхтарі для організації зовнішнього освітлення двору, різні стовпчики.

Важливим елементом декору інтер’єру, фасаду будівлі або прикрасою в ландшафтному дизайні можуть стати декоративні ковані ланцюги, дверні ручки або витончені ніжки для меблів, флюгери, верхівки та кулі, решітки, навіси.

Послуги від «Артдеко»

Компанія має свою виробничу базу і надає послуги зі створення унікальних кованих виробів (Чернівці) та в інших містах України. В каталозі ви можете вибрати готові конструкції, найрізноманітніші ковані елементи і замовити ексклюзивний екземпляр решіток на вікна, козирка, воріт. На стадії дизайн-проекту завжди цікаво побачити візуалізацію металоконструкції. Така послуга допомагає оцінити привабливість виробу в реальному відтворенні.   

Заявку на продукцію можна зробити онлайн на сайті або скориставшись телефоном чи e-mail поштою зі зворотнім зв’язком. Гарантуємо швидке та якісне виконання замовлення і своєчасну доставку товару за вказаною адресою, тому що працюємо з надійними транспортними компаніями. 

Можливо вас зацікавить: художня ковка (Луцьк), ковані вироби (Тернопіль), ковані вироби (Хмельницький), ковані вироби (Чернівці), ковані елементи (Тернопіль), ковка (Тернопіль).

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво