Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Всі приклади відносяться конкретно до стандартних елементів, представлених в нашому каталозі кованих елементів Артдеко, і можуть бути легко ідентифіковані за кодами і вартістю. У цьому завжди Вам допоможе наша команда менеджерів у Вашому регіоні України.

Адреси та телефони можна знайти на нашому офіційному сайті artdeco.ua, в розділі "Представництва".
Важливо прояснити, що кожен із понад 2 000 декоративних елементів, представлених в нашому основному каталозі, може розглядатися як «МОДУЛЬНИЙ ДЕКОРАТИВНИЙ ЕЛЕМЕНТ» і тільки вибір дизайнера і / або виробника визначає остаточні результати з естетичної точки зору, а також щодо "декоративного ваги" , дотримання бюджету і іноді механічної міцності.
Також очевидно, що модульна, на якій грунтується більшість нашого виробництва декоративних кованих виробів, з легкістю може бути перетворена в конструкції нашими дизайнерами під Ваші розміри і смаки в найкоротші терміни БЕЗКОШТОВНО. *
Завжди слід пам'ятати, малюнки на наступних сторінках дають можливість побачити різноманітні композиції, отримані за допомогою елементів Артдеко. Вони можуть розглядатися як готові ескізи для тих, хто хоче створити композицію з кованого заліза, але разом з тим вони залишають багато простору для фантазії в проектуванні. Але тільки Ви самі завжди буде вибирати серед багатьох варіантів ті, які найкраще відповідають архітектурним потребам будівлі, виконуючи захисну і естетичну функції.
Вибирайте художню ковку від ТМ «Артдеко» і ми докладемо всіх зусиль і можливостей, щоб ви залишилися задоволені!
* Надання послуг з прорисовки конструкцій під ваші розміри надається за умови замовлення елементів до них.
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво