account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

Підтримка продаж

 Шановні клієнти!


 Пропонуємо Вашій увазі допоміжний інструмент для розвитку продажів і підвищення представленості кованих виробів - торгові стенди Артдеко.

Вони можуть бути використані в різних точках продажів, як в існуючих, так і в нових - від торгівлі на ринках і невеликих магазинах до будівельних супермаркетів.

Торговий стенд являє собою напольну площину з гачками, на які можна розташувати будь-які елементи, в будь-якій послідовності.


    Виставкові стенди є потужним засобом розвитку продажів, особливо для підприємців, які тільки починають займатися подібним бізнесом. Адже крім представленості товарних позицій на стендах ми пропонуємо Вам початкову ОПТОВУ ЗНИЖКУ, допомогу в підборі потрібного асортименту продаваних і «ходових» позицій, а також забезпечимо поліграфічної та рекламною продукцією.


Заробляйте разом з нами !


Стенд виставковий ТМ "Артдеко" 7

Код 01.007

(металічний, перфорований лист) 2030х1010

1750 грн.

(Актуальну ціну уточнюйте у Вашого менеджера)


Гачок навісний на стенд 01.007 ТМ "Артдеко"

Код 01.007.01

(Металічний, фарбований, болт-кріплення, гайка) 180х325

32 грн.

(Актуальну ціну уточнюйте у Вашого менеджера)


Банер 800х1400 "Ковка та елементи тут" з люверсами

200 грн.

(Актуальну ціну уточнюйте у Вашого менеджера)


artdeco.ua/product/1947

На сайті, так само, є розділ для перегляду прикладів Металоконструкції, представлених в каталозі. Ви можете замовити розробку ескізу конструкції під Ваші розміри.

artdeco.ua/ua/examples-of-use

Більш докладно по наявності товару та умовам співпраці Ви можете дізнатись в представництві компанії "Артдеко" у Вашому регіоні.

Ковані вироби (Тернопіль)Ковані вироби (Чернівці)Ковані вироби (Хмельницький)Ковані елементи (Тернопіль)Ковка (Тернопіль)Художня ковка (Луцьк)

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво