account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

Клієнтам

Шановні клієнти!

Пропонуємо Вашій увазі допоміжний інструмент для розвитку продажів і підвищення представленості кованих виробів - торгові стенди Артдеко.

Вони можуть бути використані в різних точках продажів, як в існуючих, так і в нових - від торгівлі на ринках і невеликих магазинах до будівельних супермаркетів.

Торговий стенд являє собою напольну площину з гачками, на які можна розташувати будь-які елементи, в будь-якій послідовності.

Виставкові стенди є потужним засобом розвитку продажів, особливо для підприємців, які тільки починають займатися подібним бізнесом. Адже крім представленості товарних позицій на стендах ми пропонуємо Вам початкову ОПТОВУ ЗНИЖКУ, допомогу в підборі потрібного асортименту продаваних і «ходових» позицій, а також забезпечимо поліграфічної та рекламною продукцією.

Заробляйте разом з нами !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Стенд виставковий ТМ "Артдеко" 7

Код 01.007

(металічний, перфорований лист) 2030х1010

(ціна 1200 грн./стенд)

Гачок навісний на стенд 01.007 ТМ "Артдеко"

Код 01.007.01

(Металічний, фарбований, болт-кріплення, гайка) 180х325

(ціна 25 грн./шт.)

Банер 800х1400 "Ковка та елементи тут" з люверсами

(ціна 150 грн./шт.)

artdeco.ua/product/1947

На сайті, так само, є розділ для перегляду прикладів МеталоконструкціЇ, представлених в каталозі. Ви можете замовити розробку ескізу конструкції під ваші розміри.

artdeco.ua/ua/examples-of-use

Більш докладно по наявності товару та умовам співпраці Ви можете дізнатись в представництві компанії "Артдеко" у Вашому регіоні.

Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво