account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Увага! Ціни дійсні за умовою замовлення товару на сайті.

Читать далее Свернуть
76,74 грн
Опт: 72,84 грн
Фільонка металева 295х295х1,5
122,46 грн
Опт: 116,22 грн
Фільонка металева 295х495х1,5
228,66 грн
Опт: 217,02 грн
Фільонка металева 495х495х1,5
Наявність:
Наявність:
Наявність:
   
   
324,54 грн
Опт: 308,04 грн
Фільонка металева 495х795х1,5
   
Наявність:
   
ajax-loader.gif

Фільонки для воріт використовуються для конструкцій різних варіантів. Основні плюси полягають у високій міцності і довговічності. Можливо, вартість виробу не мала, але вона в повній мірі окупається тривалим терміном служби і стовідсоткової безпекою.

Фільонки для воріт і їх плюси


Фільонки для воріт, виготовлені фахівцями компанії Артдеко, відрізняються наступними плюсами:

  • ✓ Максимальна міцність готової конструкції.
  • ✓ Привабливий зовнішній вигляд.
  • ✓ Широкий колірний асортимент в залежності від побажань замовника.
  • ✓ Тривалий термін служби.
  • ✓ Стійкість до впливу зовнішніх негативних чинників.

Фільонки для воріт практично неможливо пошкодити. Матеріал має міцне покриття, а стики обробляються ґрунтовкою, що виключає формування вогнищ і корозії. Крім того, грамотна зборка воріт дозволяє домогтися монолітної системи, де складно розрізнити шви і стики.

Варто звернути увагу, що фільонки мають певні розміри, тому потрібне врахувати вже наявні параметри воріт і хвіртки. Металеві ковані фільонки для воріт крім високої міцності відрізняються ще й дуже привабливим зовнішнім виглядом.

Особливості фільонок


По своїй ідеї фільончасті ворота схожі з секційними, але відмінністю є велика кількість кутів, що робить їх максимально міцними і надійними. Вони легко витримують не тільки вітру, але і удари.

При бажанні ворота доповнюються окремими елементами художньої ковки. Для надійного захисту металу використовується покриття фарбами та лаками. Для житлового будинку додатково може використовуватися зварений каркас, підвищує міцність і надійність всієї конструкції.

Фільонки для воріт


Фільонки для воріт від Артдеко


Одним з найбільших виробників кованих виробів на території України є компанія Артдеко. У каталозі компанії понад дві тисячі найменувань. Це і великі конструкції для прибудинкової території, решітки для вікон, карнизи і гойдалки, лавки і ворота, а також елементи декору для вулиці і будинки. При виготовленні продукції ми використовуємо круг відрізний, дріт зварювальний та електроди для зварювання, які Ви також зможете придбати у нас.

Ми пропонуємо доставку по всій території України, а при замовленні від 100000 грн готові оплатити її за рахунок компанії. Ціни на продукцію значно нижче вартості конкурентів, до того ж ми часто тішимо покупців знижками до 25%. Оформити замовлення можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані брамифарба для металу, ковані качелізасув для воріт.

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво