account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Увага! Ціни дійсні за умовою замовлення товару на сайті.

Читать далее Свернуть
306,6 грн
Дріт зварювальний 5 кг/0,8мм(обмідненний)
858,06 грн
Дріт зварювальний 15 кг/0,8 мм(обмідненний)
75,6 грн
Дріт зварювальний 1 кг/0,8 мм(обмідненний)
Наявність:
Наявність:
Наявність:
   
   
831,6 грн
Дріт зварювальний 15 кг/0,8 мм MAGMAWELD(Туреччина)
   
Наявність:
   
ajax-loader.gif

Виготовлення кованого виробу обов'язково включає зварювання. Тільки так можна поєднати окремі елементи максимально надійно. В даному процесі необхіднмй дріт зварювальний. Фахівці компанії Артдеко використовують даний видатковий матеріал у своїй роботі і пропонують вам купити дріт за привабливою ціною.

Загальні відомості


Дріт зварювальний - це тонкий металевий прут, частіше представлений у вигляді бобіни. Це дозволяє виконувати безупинну подачу матеріалу в зварювальну зону без залучення працівників, тобто в автоматичному режимі. При необхідності вона розламується на окремі елементи для ручної подачі.

Дріт може бути як цілісної, так і з вкрапленнями. Також виділяється порожнистий тип. Може бути виготовлена ​​з таких металів, як латунь, сталь або алюміній. Вибір залежить тільки від призначення: при зварюванні використовується прут з того металу, з яким ви працюєте.

Дріт зварювальний і його види


Асортимент компанії включає три типи:

  • ✓ Суцільний. Також називається як прут суцільного перетину. Виготовлений ​​з чистого металу без домішок. Найбільш поширений варіант при газовому зварюванні.
  • ✓ Порошковий. Призначений для зварювання без газу. Зовні виглядає як звичайний суцільний дріт, але всередині є порожнина. У ній містяться частинки, які виконують роль флюсу і замінюють тим самим газ.
  • ✓ Активований. Є унікальним поєднанням порожнистої і суцільного дроту. Пояснюється це просто: прут має суцільну структуру, а необхідні частки розподілені рівномірно по всьому матеріалу, тобто по суті це метал з вкрапленнями, які заміняють газ.

В кожному окремому випадку використовується певний дріт зварювальний. Вибір залежить як від типу виробу, так і від наявних можливостей. Наприклад, при роботах на виїзді, коли немає можливості привезти газовий балон, може використовуватися порошковий або активований.

Дріт зварювальний

Дріт зварювальний від Артдеко


Артдеко є одним з найбільших виробників кованих виробів. Наші фахівці використовують у своїй роботі тільки найкращі витратні матеріали. Це дозволяє створювати унікальні металеві конструкції і окремі елементи художньої ковки. Великий досвід в роботі з металом дозволяє консультувати покупців в питанні вибору витратних матеріалів. При виготовленні продукції ми використовуємо круг відрізний та електроди для зварювання, які Ви також зможете придбати у нас.

Своїм покупцям ми готові запропонувати:

  • ✓ Вигідні ціни і регулярні акції та знижки до 25%.
  • ✓ Доставку по всій території України при замовленні від 100000 грн безкоштовно.

Замовити продукцію можна за телефоном, вказаним на сайті, або скориставшись формою зворотного зв'язку. Також, не виходячи з дому, ви можете оплатити замовлення, а наші консультанти допоможуть вам визначитися, яка дріт зварювальний буде підходящої в вашому випадку.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані брамифарба для металу, засув для воріт, ковані качелі.

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво