account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок
10,8 грн
Круг відрізний 125х1,2х22,23 "Ataman"
26,88 грн
Круг відрізний 230х2,0х22,23"LUGA ABRASIV"
8,1 грн
Круг відрізний 125х1,2х22,2"Сталь"
Наявність:
Наявність:
Наявність:
19,32 грн
Круг відрізний 230х2,0х22,2"Сталь"
26,82 грн
Круг відрізний 230х2,0х22,23"Ataman"
21,36 грн
Круг відрізний 180х1,6х22,23"Ataman"
Наявність:
Наявність:
Наявність:
ajax-loader.gif

Круг відрізний необхідний для різання металевих елементів під час створення кованих виробів. Відмінною особливістю є багатошарова структура, де між армуючої сітки знаходиться абразивна речовина, що включає алюмінієвий карбід і корунд. Така конструкція виключає розколювання диска під час виконання робіт, що підвищує безпеку процесу.

Круг відрізний і його маркування


Фахівцями компанії Артдеко використовуються тільки якісні диски, що виключають розколи і підвищують надійність виконання робіт. При виборі витратних матеріалів враховуються такі параметри:

  • ✓ Загальний діаметр круга. Найбільш поширені це 115,125,150,180 і 230 мм. Застосовувати диски більшого розміру, ніж допускає шліфмашина, не можна.
  • ✓ Посадковий діаметр.
  • ✓ Товщина диска. Чим цей показник менше, тим легше прорізати метал. До того ж тонкі кола менше гріються і роблять спіл рівнішим. У той же час, вони швидше сточуються.

Крім цього, важливо врахувати і термін придатності виробу. З огляду на, що диски - не псується, мало хто звертає увагу на цей параметр. У той же час виробники наполягають на тому, що використовувати круг відрізний слід тільки до закінчення зазначеного терміну.

Вся необхідна маркування вказана на диску з лицьового боку. Там же вказується і призначення, тобто, для якого типу металу використовується той чи інший круг.

Специфікація дисків


Круг відрізний має маркування з чотирьох символів. Вони відображають інформацію про склад абразиву. Наприклад, електрокорунд з високим ступенем очищення маркується як AS. Використовується такий круг для різання сталі. Цифри відображають зернистість. Чим вище цифра, тим менше абразив.

Круг відрізний

Де придбати круг відрізний


Фахівці компанії Артдеко в своїй роботі використовують відрізні круги від відомих виробників. Ви також можете придбати дані витратні матеріали. Наш каталог включає не тільки елементи художньої ковки, але і широкий вибір витратних матеріалів, в тому числі і круг відрізний різніх діаметрів і ступеня абразивності. При виготовленні продукції ми використовуємо дріт зварювальний та електроди для зварювання, які Ви також зможете придбати у нас.

Співпраця з нами має масу плюсів:

  • ✓ Широкий асортимент, що включає більше 2000 найменувань.
  • ✓ Вигідні ціни і регулярні знижки на продукцію.
  • ✓ Доставка по всій території України.

Купити продукцію ви можете не виходячи з дому. Для цього достатньо залишити заявку на нашому сайті, після чого з вами зв'яжуться наші фахівці. Також ви можете замовити товар по телефону, вказаному на сайті.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція: Ковані брамифарба для металу, ковані гойдалкизасув для воріт.

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво