account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Увага! Ціни дійсні за умовою замовлення товару на сайті.

Читать далее Свернуть
10,8 грн
Круг відрізний 125х1,2х22,23 "Ataman"
26,88 грн
Круг відрізний 230х2,0х22,23"LUGA ABRASIV"
8,1 грн
Круг відрізний 125х1,2х22,2"Сталь"
Наявність:
Наявність:
Наявність:
19,32 грн
Круг відрізний 230х2,0х22,2"Сталь"
26,82 грн
Круг відрізний 230х2,0х22,23"Ataman"
21,36 грн
Круг відрізний 180х1,6х22,23"Ataman"
Наявність:
Наявність:
Наявність:
ajax-loader.gif

Круг відрізний необхідний для різання металевих елементів під час створення кованих виробів. Відмінною особливістю є багатошарова структура, де між армуючої сітки знаходиться абразивна речовина, що включає алюмінієвий карбід і корунд. Така конструкція виключає розколювання диска під час виконання робіт, що підвищує безпеку процесу.


Круг відрізний і його маркування


Фахівцями компанії Артдеко використовуються тільки якісні диски, що виключають розколи і підвищують надійність виконання робіт. При виборі витратних матеріалів враховуються такі параметри:

  • ✓ Загальний діаметр круга. Найбільш поширені це 115,125,150,180 і 230 мм. Застосовувати диски більшого розміру, ніж допускає шліфмашина, не можна.
  • ✓ Посадковий діаметр.
  • ✓ Товщина диска. Чим цей показник менше, тим легше прорізати метал. До того ж тонкі кола менше гріються і роблять спіл рівнішим. У той же час, вони швидше сточуються.


Крім цього, важливо врахувати і термін придатності виробу. З огляду на, що диски - не псується, мало хто звертає увагу на цей параметр. У той же час виробники наполягають на тому, що використовувати круг відрізний слід тільки до закінчення зазначеного терміну.

Вся необхідна маркування вказана на диску з лицьового боку. Там же вказується і призначення, тобто, для якого типу металу використовується той чи інший круг.


Специфікація дисків


Круг відрізний має маркування з чотирьох символів. Вони відображають інформацію про склад абразиву. Наприклад, електрокорунд з високим ступенем очищення маркується як AS. Використовується такий круг для різання сталі. Цифри відображають зернистість. Чим вище цифра, тим менше абразив.

Круг відрізний


Де придбати круг відрізний


Фахівці компанії Артдеко в своїй роботі використовують відрізні круги від відомих виробників. Ви також можете придбати дані витратні матеріали. Наш каталог включає не тільки елементи художньої ковки, але і широкий вибір витратних матеріалів, в тому числі і круг відрізний різніх діаметрів і ступеня абразивності. При виготовленні продукції ми використовуємо дріт зварювальний та електроди для зварювання, які Ви також зможете придбати у нас.


Співпраця з нами має масу плюсів:

  • ✓ Широкий асортимент, що включає більше 2000 найменувань.
  • ✓ Вигідні ціни і регулярні знижки на продукцію.
  • ✓ Доставка по всій території України.

Купити продукцію ви можете не виходячи з дому. Для цього достатньо залишити заявку на нашому сайті, після чого з вами зв'яжуться наші фахівці. Також ви можете замовити товар по телефону, вказаному на сайті.

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво