account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Увага! Ціни дійсні за умовою замовлення товару на сайті.

Читать далее Свернуть
1120 грн
Лев великий 410х310 (Polystone)
720 грн
Лев середній 290х210 (Polystone)
540 грн
Лев малий 240х175 (Polystone)
Наявність:
Наявність:
Наявність:
Новинка
 
 
950 грн
Картуш (лев) 450х320 (Polystone)
1200 грн
Картуш (лев) 395х320 (Polystone)
 
Наявність:
Наявність:
 
ajax-loader.gif

Лев символізує хоробрість, силу і королівську владу. Можливо, з цієї причини багатьох тягне до цього образу. Дуже часто використовується лев на ворота, в скульптурах, на барельєфах, причому це може бути як голова лева або цар звірів в повний зріст. Також традиційно тварина прикрашало герби, прапори та іншу символіку. Вважається, що такий символ здатний захистити від несприятливих ситуацій. Саме тому великою популярністю користується лев на ворота, виготовлений за допомогою художнього кування.

Лев на ворота з Polystone


Металеві ворота потрібні не тільки для огорожі території. Вони при грамотному підході можуть стати гідною прикрасою. Якщо ви вірите в символіку, компанія Артдеко рекомендує вам доповнити металеві ворота кованої головою лева. Це оригінальний виріб, що виготовляється вручну штучного каменю високої якості.

Використовувати лев на ворота можна різними способами:

  • ✓ Голова лева в анфас на зовнішній стороні паркану. Нерідко для створення єдиного стилю подібні елементи розміщуються на двері будинку.
  • ✓ Лев повністю в профіль на полотні воріт.
  • ✓ Голова у вигляді об'ємної фігури на виступаючих колонах по краях воріт.

Розмір, стиль зображення і характер покриття залежать тільки від ваших побажань, а також від загального дизайну. Створити багатий зовнішній вигляд можна за рахунок позолоти, нанесення срібла, мідного або бронзового кольору. Щоб ваш декор не змінювався під впливом дощу і сонячних променів, він покривається атмосферостійким лаком.

Лев на ворота від Артдеко


Компанія Артдеко є одним з найбільших виробників кованих виробів по всій території України. Ми виготовляємо як окремі ковані елементи, так і великі конструкції з металу. Асортимент компанії включає більше 2000 найменувань.

При виготовленні продукції ми використовуємо круг відрізний, дріт зварювальний та електроди для зварювання, які Ви також зможете придбати у нас.

Ми пропонуємо:

  • ✓ Доступні ціни без накрутки і зайвих відсотків.
  • ✓ Вигідні знижки до 25%.
  • ✓ Доставку в будь-яку точку України.

У тому випадку, якщо вартість замовлення перевищує 100000 грн, доставка здійснюється компанією безкоштовно.

Лев на ворота

Як зробити замовлення


У каталозі компанії ви можете купити будь-який зручний вам кований виріб. Якщо представлені елементи не вписуються в ваш дизайн, на ваше замовлення буде виготовлений лев на ворота по індивідуальному ескізу. Для цього вам потрібно або скористатися формою зворотного зв'язку, або зв'язатися з нашими консультантами по телефону, вказаному на сайті.

Весь акційний товар представлений в окремому каталозі. Понад 100 найменувань за найвигіднішою ціною. Виготовлення здійснюється на власному виробництві, тому індивідуальні замовлення будуть відрізнятися привабливою вартістю.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані брамифарба для металу, засув для воріт, ковані качелі.

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво