account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Увага! Ціни дійсні за умовою замовлення товару на сайті.

Читать далее Свернуть
20,46 грн
Круг зачисний 125х6х22,23"Ataman"
18,6 грн
Круг торцовочний пелюстковий Р40 125х22,2
16,5 грн
Круг шліфувальний 125х6х22,23"LUGA ABRASIV"
Наявність:
Наявність:
Наявність:
ajax-loader.gif

При виготовленні кованих виробів, для обробки зварних швів і їх шліфування застосовується зачистний круг. За своїм типом він мало чим відрізняється від відрізних кругів, але має велику товщину. Крім того, є внутрішня металева втулка, що підвищує міцність всієї конструкції. Саме завдяки втулці кола менше гріються під час роботи і дозволяють виконувати чистку протягом тривалого часу.


Як вибрати зачистний круг


Компанія Артдеко спеціалізується на виготовленні кованих виробів і художньої ковки. Наші фахівці чудово розбираються в витратних матеріалах і точно знають, який саме диск використовувати в роботі. Тому при зверненні до нас з метою придбати витратні матеріали - круги, ми готові надати найповнішу консультацію.


При виборі важливо врахувати деякі особливості, а саме:

  • ✓ Виробник. Перевагу слід віддавати відомим брендам. Це буде гарантією високої якості товару та тривалого терміну служби.
  • ✓ Діаметр і швидкість обертання. Дані параметри залежать від того, на якому саме обладнанні планується використовувати зачистний круг.
  • ✓ Розмір зерна. Для первинної обробки використовується велике зерно, тоді як фінішна проводиться із застосуванням меншою абразивності.


Призначення кругів


Використовується зачистний круг для обробки точок зварювання на кованих виробах. Це дозволяє зробити елементи акуратними і привабливими. Залежно від мети обробки використовуються різні диски. Фінальна обробка виконується пелюстковими зачистними кругами. Вони являють собою пелюстки з абразивного матеріалу, зафіксовані на колі. Використовуються для обробки вигнутих поверхонь і тонкого очищення.

  • ✓ Особливості дисків: При виробництві кола не використовується армування. У ньому не необхідності, так як диск має велику товщину і високу міцність.
  • ✓ Під час роботи утримувати його важливо під кутом 35/45 градусів, тоді буде формуватися шліфує кромка.

Круг зачисний


Де купити зачистний круг


Компанія Артдеко є одним з найбільших виробників кованих виробів. Уже не перший рік ми займаємося виготовленням, як складних конструкцій, так і окремих елементів декору з металу. У нашому каталозі понад дві тисячі найменувань і кожен бажаючий може замовити кований виріб для будинку або прибудинкової території.

Перевагами співпраці з нами є:

  • ✓ Доступні ціни.
  • ✓ Доставка по всій Україні. При замовленні від 100000 грн вона здійснюється безкоштовно.
  • ✓ Регулярні акції і знижки на продукцію. Вони представлені в окремому розділі.


Підібрати зачистний круг ви можете в нашому каталозі. Асортимент включає всі ходові розміри з різним ступенем абразивності. Оформити замовлення ви можете за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція: Ковані брамифарба для металу, засув для воріт, ковані качелі.

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво