account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Увага! Ціни дійсні за умовою замовлення товару на сайті.

Читать далее Свернуть
52,8 грн
Підкова "На щастя" 125х110
52,8 грн
Підкова "Для везіння" 135х115
52,8 грн
Підкова "Кінь" 125х110
Наявність:
Наявність:
Наявність:
ajax-loader.gif

Символом успіху і везіння завжди вважалася підкова на щастя. Її підвішували над входом в будинок, носили в кишені. Сьогодні ж можна замовити ковану підкову будь-якого розміру, яка стане не тільки окрасою приміщення, а й оберегом, який зручно носити з собою. Виготовляється підкова на щастя з якісного металу, а додатковими методи обробки роблять її особливо привабливою.

Як використовується підкова на щастя


Для того щоб вам завжди щастило фахівці компанії Артдеко пропонують купити ковані підкови на будь-який смак і будь-якого розміру. Щоб вона приносила тільки успіх і щастя, потрібно правильно її використовувати. Найкращим варіантом вважається, якщо їй раніше була підкована білий кінь. Підкову ніколи не миють, інакше про магічні властивості можна забути.

Вішають її ріжками вгору, у напрямку до неба. Тоді світла енергія буде спускатися з неба і наповнювати оберіг. Якщо ж направити ріжки вниз, то вся позитивна енергія,  піде в землю.

Підкова на щастя приносить удачу навіть тим, хто не вірить в магічні сили. Ви можете замовити виготовлення оберега будь-якого розміру і використовувати його на власний розсуд.

Призначення символу


Ковані підкова виконує наступне призначення:

  • ✓ Прибита над входом в будинок вона залучає удачу і фінансове благополуччя.
  • ✓ Якщо розмістити її на внутрішній поверхні дверей, вона буде вирівнювати внутрішню енергію, виключаючи хвороби у які проживають в будинку.
  • ✓ Якщо возити підкову на щастя в машині, то він вбереже власника від аварій.
  • ✓ Додайте символ на підвіконні в першу половину повного місяця, тоді фінансова удача обов'язково вас наздожене.

Уже виходячи з розміщення підкови, буде залежати її розмір, товщина і зовнішній вигляд. А завдяки художній ковці можна з оберега зробити справжній витвір мистецтва, яке принесе удачу і стане гідною прикрасою.

Підкова на щастя

Підкова на щастя: де замовити


Компанія Артдеко спеціалізується на кованих виробах і окремих елементах декору. Для виготовлення ми використовуємо метал високої якості, а також додаткову обробку, щоб елементи, розташовані на вулиці, не втрачали своєї привабливості протягом тривалого часу.


При виготовленні продукції ми використовуємо круг відрізний, дріт зварювальний та електроди для зварювання, які Ви також зможете придбати у нас.

Перевагами звернення до нас є:

  • ✓ Вигідні ціни. Ми не залучаємо сторонніх фахівців. У нас повністю обладнані цехи і ніякої накрутки на вироби.
  • ✓ Ми є найбільшим виробником кованих елементів, тому можемо собі дозволити порадувати вас знижками до 25% на окремі види виробів.
  • ✓ Асортимент компанії включає 2000 найменувань.
  • ✓ Розробка дизайну здійснюється досвідченими фахівцями абсолютно безкоштовно.

Оформити замовлення ви можете за телефоном або через форму зворотного зв'язку. Консультанти допоможуть вам визначитися з типом металевого виробу і його дизайном. Доставка здійснюється по всій території України, а при замовленні на суму понад 100000 грн вона виконується безкоштовно.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

Ковані брамифарба для металу, засув для воріт, ковані гойдалки.

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво