account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок

 Увага! Ціни дійсні за умовою замовлення товару на сайті.

Читать далее Свернуть


При установці дверних ручок, зазвичай використовують декоративні накладки або кріплення.

Декоративні накладки необхідні для закриття простору між ручкою двері і дверним полотном, їх часто встановлюють навколо замкової щілини. Також дані деталі необхідні для дотримання естетичного вигляду інтер'єру і екстер'єру будинку, офісу або будь-якої іншої будівлі.  У нашому каталозі, ви побачите декоративні накладки, які викувані з металу.  Ці металеві деталі відповідно своїм властивостям відрізняються міцністю, високою якістю і покликані служити довгий період часу. У нас ви можете зустріти різні варіанти даних накладок, відповідно, для себе ви зможете підібрати саме те, що найбільш підходить за бажаним стилем і смаком. У процесі кріплення накладки, використовуються венти і викрутка, тобто їх досить легко прикріпити, при цьому не використовуючи багато сил.
Ви можете прикрасити інтер'єр будинку за допомогою представлених в нашому каталозі декоративних кріплень. Тут присутня досить велика їх варіація, яка зможе задовольнити ваш смак. Декоративні кріплення необхідні для того, щоб дотримуватися певного інтер'єру або екстер'єру, навіть у дрібницях, не відходячи від дизайнерського стилю.

Накладки і кріплення купити за доступними цінами


Металевий колір накладок і кріплень додасть вашому будинку більш традиційний і древній зовнішній вигляд. Будь-яка будівля з таким оформленням буде виглядати досить вишукано, стримано, але в одночас додасть будівлі певну таємничість. 
Ми пропонуємо вам вироби, які виготовляються з любов'ю і творчим надхненням. Майстри ретельно продумують стиль кожного виробу, щоб він максимально відповідав стандартам і вимогам обраного стилю. Також, ви маєте можливість підібрати для себе будь-який розмір декоративної накладки та кріплення, адже наш каталог пропонує вам широкий асортимент різноманітних виробів. 
Ми даємо вам можливість оформити свій будинок за власним бажанням.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція: ковані брами, ковані качелі, фарба для металу, засув для воріт.


Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте:


(044) 501-18-20

(067) 328-34-12
(044) 224-60-98
(067) 326-43-59

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво