account.png mail.png
Контакти
X
0
замовте дзвінок


При установці дверних ручок, зазвичай використовують декоративні накладки або кріплення.

Декоративні накладки необхідні для закриття простору між ручкою двері і дверним полотном, їх часто встановлюють навколо замкової щілини. Також дані деталі необхідні для дотримання естетичного вигляду інтер'єру і екстер'єру будинку, офісу або будь-якої іншої будівлі.  У нашому каталозі, ви побачите декоративні накладки, які викувані з металу.  Ці металеві деталі відповідно своїм властивостям відрізняються міцністю, високою якістю і покликані служити довгий період часу. У нас ви можете зустріти різні варіанти даних накладок, відповідно, для себе ви зможете підібрати саме те, що найбільш підходить за бажаним стилем і смаком. У процесі кріплення накладки, використовуються венти і викрутка, тобто їх досить легко прикріпити, при цьому не використовуючи багато сил.
Ви можете прикрасити інтер'єр будинку за допомогою представлених в нашому каталозі декоративних кріплень. Тут присутня досить велика їх варіація, яка зможе задовольнити ваш смак. Декоративні кріплення необхідні для того, щоб дотримуватися певного інтер'єру або екстер'єру, навіть у дрібницях, не відходячи від дизайнерського стилю.

Накладки і кріплення купити за доступними цінами


Металевий колір накладок і кріплень додасть вашому будинку більш традиційний і древній зовнішній вигляд. Будь-яка будівля з таким оформленням буде виглядати досить вишукано, стримано, але в одночас додасть будівлі певну таємничість. 
Ми пропонуємо вам вироби, які виготовляються з любов'ю і творчим надхненням. Майстри ретельно продумують стиль кожного виробу, щоб він максимально відповідав стандартам і вимогам обраного стилю. Також, ви маєте можливість підібрати для себе будь-який розмір декоративної накладки та кріплення, адже наш каталог пропонує вам широкий асортимент різноманітних виробів. 
Ми даємо вам можливість оформити свій будинок за власним бажанням.


Ми цінуємо кожного клієнта і врахуємо всі побажання, адже нам важливо, щоб Ви залишилися задоволені. Можливо, Вас зацікавить наступна продукція: ковані брами, ковані качелі, фарба для металу, засув для воріт.


Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте:


(044) 501-18-20

(067) 328-34-12
(044) 224-60-98
(067) 326-43-59

Читать далее Свернуть
Читать далее Свернуть
Введіть номер телефону
Оберіть представництво